Müzik Üniversitesi Forumları Ana Site

Müzik bilgi paylaşım platformu

Elektro gitar çalım teknikleri, markalar, modeller, gitar parçaları hakkında her şey.
Kullanıcı avatarı
By DenizSayman
Selamlar,

Yeni etkinliğimiz bir "Solo Challenge".

Nasıl Katılabilirim?

- Aşağıdaki linkten sizin için hazırladığım altyapıları indirip, içinden 1 tanesini seçin.
- Bu altyapı üzerine kendi yazdığınız bir soloyu kaydedin.
- Videonuzu çekin ve YouTube'a istediğiniz bir başlık, sonuna "Deniz Sayman Solo Challenge #1" ekleyerek yükleyin.
- Yüklediğiniz bu videoyu, bu başlığa da koyun.

Sonra Ne Olacak?

Beğendiğim sololardan 20 tanesini seçeceğim ve bunlardan yeni bir video yapacağım. Yeni videoda aynı "Sizden Gelen Riffler" videosunda olduğu gibi bu 20 arkadaşımı videoda sunacağım.

Videoyu izleyen herkese, her 5 soloda bir YouTube video kartı ile anket karşınıza çıkacak. Bu anketlerden beğenilen sololar için oy verilecek. Ve video yüklenme tarihinden 1 hafta sonra en çok oyu almış olan arkadaşımız kazanacak.

Ödüller Nedir?

- Birinci olan arkadaşımız Zuhal Müzik'in hediyesi olan Fender Lunchbox (Dekoratif kutu, gitar teli, pena seti, clip-on tuner ve string winder) kazanacak.
- İkinci ve üçüncü arkadaşlarımız Müzik Üniversitesi'ni 1 ay ücretsiz kullanabilecek.
- Seçilen diğer 17 soloyu yazan arkadaşlarımız da Müzik Üniversitesi için %70 indirim kuponu alacak.

Altyapıların Linki

https://www.dropbox.com/s/n7uowp7p68gjw ... g.zip?dl=0
By Akinsky
Bu challenge ı Mid Tempo da denemem muhtemelen çok daha iyi olurdu ama Hard Rock N Roll çok hoşuma gitti, kazanmak gibi bir amacım yok, katılmak için atıyorum :)
By toymachine22
Selamlar ilk kaydı yapıp üzerine videoyu çektim senkronizasyon sıkıntısı küçük videolarda olabilir. Harmony içeren parça çıkartayım dedim buyrun efenim sıcak sıcak :)

Edit: Tellerim 12 numara olduğu için bendlerde vs. ciddi güç kullanıyorum :D

Edit2: Videoya çıkarsam diye adım Bora :)
En son toymachine22 tarafından Cmt May 16, 2020 1:52 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Merhabalar, henüz gitarda yeniyim. Ibanez GRG[…]

Mehmet Bozer

Herkese merhaba. Hayat bir yandan, iş bir yandan, […]

Solo Challenge #1 (Ödüllü)

https://youtu.be/VOnnvwYP60E

Rica ederim kolay gelsin :)